Adı Efsane‘nin, Temmuz ayında başlayacak olan yeni bölümleriyle 2.Devreye giriş yapıyoruz. Oyuncu kadrosunda ki büyük değişikliklerinden yanı sırada, konusunda değişimler gerçekleşecektir. Yeni Karakterleri, deneyimli oyuncular canlandıracakken yine kaliteden ödün vermeyerek sunumu gerçekleştirilecektir. Takımın hayallerini kazanması, artık onun uğrunda hayatla mücadeleri başlayacaktır. Basketbol, kardeşlik, aşkın en güzel halini yine sizlerle buluşturmayı sürdüreceğiz. Yayın tarihi belli olmasa da oyuncu kadrosuna yeni katılan üç isim 2.Sezon 2. Tanıtımıyla netlik kazanmıştır.

Simay Barlas

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi ile aklımıza kazınan güzel oyuncu bu sefer Hakan’ın, partnerini canlandıracaktır. Henüz 19 yaşında, İstanbul, doğumludur.

Şenay Gürler

26 Kasım 1966 yılında, İzmir’de, dünyaya gelen ve dizi sektöründe tanınan birisidir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden, mezun olmuştur. Günümüzde akıllarımızda kazınan bir çok proje de yer almıştır. En son olarak Kaçak Gelinlerde gördük.

Ferit Kaya

24 Şubat 1984, Diyarbakır, doğumlu olan diğer tecrübeli oyunmuzdur. Yine Adı Efsane’nin kilit karakterlerinden birisini canlandıracak. Kendisini Dayan Yüreğim projesinden yanı sıra, günümüzde tanınan, başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap