Kanal D cumartesi günü devam edecek olan Adı Efsane 8.Bölümünde neler oldu? Yeni Bölüm gelişmelerinde Hakan ve Melis, arası bozuluyor.

Melis, Tarık’ın gitmesine engel olarak aralarında ki buzları eritmiştir. Artık babasına karşı daha yakın olma kararı verirken Tarık, için resmen ikinci şans başlar. Hakan’a, karşı daha sıcakkanlı, sürekli zaman geçirme isteğine engel olamamaktadır. Bilmediği olay ise Hakan’la, Kıvanç, Melis’le görüşmemesi için bir anlaşma yapmışlardı. Hakan, bunun için soğuk davranmak zorunda kalır. Melis, anlam veremese de ilgisinden dolayı Kıvanç, yine kıskançlık krizi geçirerek yaptıkları anlaşmaya Melis’e, açıklar. Bütün dünyası başına yıkılan Melis, Hakan’a karşı güvensizliğine neden olur.  Kötü ruh haline bürünen Melis, tek sığınacağı liman ise babasıdır. Tarık, Hakan’ın, kızını üzdüğünden habersizdir.

Bahar, Tarık’a giderek büyüyen hislerini belli etmektedir. Annesinin büyük tepkisiyle karşılaşırken sevdiği adama sahip çıkacak mıdır? Adı Efsane 18 Mart Cumartesi günü sizleri güzel bir bölüm beklemektedir.

Yorum Yap