Adı Efsane Dizisi 6.Bölümüyle 4 Mart Cumartesi sizlerle olacak. Sevilen Kanal D projesinde Hakan ve Melis, yakınlaşması!

Yarın 20:00’da, büyük heyecanla beklediğimiz yeni bölümüyle devam edecek olan Adı Efsane, bu haftanın teması ise aşk’a, ilk adım olarak işlenecektir.

Tarık, Bahar’ın hayatına girdiğinden itibaren ona önemli dersler vermiştir. Gerçekten yaşamanın hissini hayatta hatalara rağmen ikinci şansın önemini ve en önemlisi ise ön yargılardan arındırmayı öğretmiştir. Bahar ile Tarık’ın, yakınlaşmasından rahatsız olan annesi Bahar’a, müdahale etmeye çalışsa da başarısız olacaktır.

Bizi heyecanlandıran asıl konu ise Melis ile Hakan’ın, yakınlaşması olacaktır. Tarık, Hakan’a karşı daha hassas ve güvendiğini hissetirmek için kızını ona emanet etmiştir ama, olabilecekler hakkında hiç bir düşüncesi yoktu. Çiftimiz geçirdiği zaman içerisinde birbirlerine daha fazla yakınlaşarak aralarında ki çekimin birbirlerinden etkilenme noktasına dönüştüğünü hissedeceklerdir. Seçil, ise bunu fark ederek Melis, babasına benzeyen bir adama aşık olabilme ihtimali bile ona büyük korku yaratmıştır.

Hakan’ın, içinde yaşadığı büyük savaş başlar. Melis’e, yoğunlaşan duygularıyla mücadelesi üstelik Seyfi’nin, arkadaşları yüzünden çıkmaz yola girmesiyle ortalık karışacaktır. Hakan’ın, bilmediği ise Melis’in, onu kullandığıdır. Bunun farkına varabilecek mi? Adı Efsane Son Bölümüyle sizlere eşsiz keyif sunacaktır.

Yorum Yap