Kanal D kanalında 25 Şubat Cumartesi günü devam edecek olan Adı Efsane 5.Bölümünde Neler Oldu? Tarık, velayet duruşmasını kazanabilecek mi?

Turnuvalarda ilk maçına çıkan takım Tarık, motivesi sayesinde ilk galibiyetini almayı başarmışlardır. Bunda herkese büyük umut verirken özellikle Tarık, sözleşmeyi yapıp yaklaşan velayet davasında büyük koz elde edeceğinden mutludur.

Beklenmedik gelişme! Bahar öğretmen, bu olaylardan önce Tarık’ın, çocuklara öfke kontrolü olmadığına dair Milli Eğitim Müdürlüğüne, şikayet etmişti. Duruşmaya henüz iki gün kala Tarık, şikayet edildiğini öğrenerek yeni bir şok yaşamıştır. Okula gelen müfettiş öncelikle Tarık’la, konuşarak hakkında bilgiler edinirken daha sonra öğrenciler ve Bahar Öğretmenle, konuşacaktır. Bahar, yaptığı hatanın daha sonra farkına varsa da ne açıklama yapacaktır? Tarık, sözleşmeyi yapıp, yeniden kızlarına kavuşabilecek mi? Cumartesi günü Adı Efsanenin en heyecanlı haftasına şahit olacağız. 20:00’da Kanal D ekranlarında kesinlikle kaçırmayınız! Yorumlarınızı bekliyoruz! 😉

Yorum Yap